KONST / Litografier / Färglitografi 9366307
*
nr 936 6307
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Vid Bosporen, PT, motivet: 42x55
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2015
kl 20:58:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/1 00:56:49
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders fogelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vid bosporen
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
*
Anders Fogelin
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
nr 936 6307
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Vid Bosporen, PT, motivet: 42x55
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/1 00:56:49 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders fogelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vid bosporen
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58